Guestbartending s Davidem Švábenským

Přátelé, další #guestbartending už čeká jen na vás!

David Švábenský (Koktejly Brno & Bar akademie) + Air Cafe + Dj iGor + tentokrát opravdu velmi netradiční drinky…to znamená jen jedno: v pátek u nás rozhodně nesmíte chybět! Přátelé,

my víme, že skvělých barmanů není nikdy dost. V Brně jich je jako šafránu a my jsme moc rádi, když se můžeme učit od těch nejlepších. Proto máme to potěšení vás pozvat na další tématický #guestbartending, jehož hvězdou bude David Švábenský, majitel @[53051310769:274:Koktejly Brno] a @[631670153536764:274:Bar akademie]!

Na co se vlastně můžete těšit? David miluje #BloodyMary. Říkáte si „Fuj, to snad ne?“ A co když vám prozradíme, že ji bude míchat z pasaty z rajčat, bazalky a dijonské hořčice? Nic? Nepomůže vám ani mezcal, gin či vodka infúzovaná špalkem domácího uzeného? Pokud vás ani tohle nepřesvědčilo, tak holt musíte přeskočit na jiný koktejl. Třeba nakouřená variace klasiky jako je Rob Roy, ovšem vymíchaného (mimo jiné) i s pár kapkami telecího demi-glace a párovaného s kouskem tyrolského špeku. Uf, asi nic pro vegetariány, co?

Mohli bychom pokračovat dál, ale znáte nás, my menu nikdy neprozrazujeme, jelikož bychom přišli o moment překvapení. Zatím nám to vždycky vyšlo 🙂 Nachystány budou i bublinky v podobě skvělého #Champagne domu Deutz či klasiky jako je #MoetChandon.

Celý večer se ponese na vlnách deephousové muziky, kterou pro vás bude mixovat náš rezidentní Dj iGor, který svoji inspiraci čerpá z těch nejlepších newyorských barů a klubů, které má možnost, díky své práci, pravidelně navštěvovat. Uvidíme, jestli se to i tentokrát lehce zvrtne a dojde na nějaké tancování před barem. Nebylo se čemu divit, hlavně totiž poslední setík iGor vystřihl excelentně.

Pár momentek snad zastihne i náš kamarád a skvělý fotograf Hary Marwel, když budeme mít to štěstí a nezapomene svoje nádobíčko:)

My všichni v Air Cafe se na tenhle večer velmi těšíme, David za barem je totiž něco jako lochneska, všichni o něm slyšeli, ale nikdo ho nikdy za barem pořádně neviděl…

22 people interested · 23 people going