Nové rumové kousky

Přátelé, opět tady máme několik rumových kousků, které stojí za to předvést!

? Bumbu The original rum – Rum byl vytvořena ze šťávy cukrové třtiny vypěstované v několika zemích Jižní Ameriky. Právě jedinečnost terroir pěstování třtiny po staletí sledovaný dal vzniknout unikátní směsi jejíž vzájemná kombinace dává rumu jeho jedinečnou komplexnost. Stařený v Kentucky ex-Bourbon sudech a procedura zcelování probíhá na Barbadosu. Jednotlivé složky rumu zrály v průměru 15 let než dosáhly své výjimečné rovnováhy a plynulosti.

? Pirate’s Grog No.13 – Novinka z dílny našeho kamaráda Roberta z Hondurasu. Tento luxusní 13-ti letý rum je velmi raritní, neboť byl stáčen do pouhých 777 lahví.

? Single Cane Worthy Park – Jamajský rum , destilovaný v malých dávkách za použití cukrové třtiny sklizené ze srdce údolí Lluidas na Jamajce. Zraje v nadmořské výšce 1200 stop, což zpomaluje proces stárnutí a umožňuje postupné rozvinutí hladké a bohaté chuti.

? Ophyum 23 y.o. – Vrchol umění „Maestros roneros“ v Dominikánské republice. Vyzrálý rum tmavě rubínové barvy s omamnou vůní kandovaného ovoce, čerstvě vylisované šťávy cukrové třtiny a pečených fíků, která přechází do lehce ostřejší plné chuti se suchým závěrem dubového dřeva.

Na který padne vaše volba?