Přátelé,

Přátelé,
včera jsme si udělali malý výlet do Prahy, kam jsme byli pozváni na představení a degustaci nových členů rodiny Diplomático. Postaral se o nás sám Maestro Ronero Nelson Hernández, který do ČR přiletěl z Venezuely.
Krom No.1 a No.2, jsme ochutnali novinku z kolekce Distillery collection No.3, destilované systémem Pot still. Fantazie, rozhodně nejpovedenější z celé série.
Zlatým hřebem bylo Diplomático Single vintage 2005, které nás taktéž ohromilo. 12 let stářený rum, který v chutích úžasně kombinuje zrání v sudech po bourbonu, single malt whisky a sherry. Decentní náznaky vanilky, čokolády a sušeného ovoce. Ve srovnání se Single Vintage 2000 či 2001 nebyl tak přísný, ale určitě stojí za ochutnání:)
Celá akce byla skvělá i díky perfektní práci celého kolektivu společnosti UPB, která je nejlepším hráčem s prémiovým alkoholem na českém trhu.
Přáli bychom si, aby se i ta naše akce s rumy Diplomático, 3. Června, vyvedla stejně dobře. Máte se opravdu na co těšit:)
Celý den jsme zakončili skvělým obědem a šnytem v Kantýně a nenudili se ani na cestě zpátky do Brna. Taková hodinová pauza u Jihlavy určitě potěší;)
Tak se mějte, přátelé!